Събития

Откриване на СТЕМ център в 191 ОУ "Отец Паисий"

Автор Таня Георгиева | Категория Обща | Дата 01.06.2026

Откриване-на-СТЕМ-център-в-191-ОУ-Отец-Паисий

С огромно вълнение на 29.05.2026 г. в 191 ОУ „Отец Паисий“ беше открит STEM кабинет, чрез Финансиране на инвестиция по националния план за възстановяване и устойчивост – Процедура за предоставяне на средства от механизма за възстановяване и устойчивост – BG-RRP-1.015 “Училищна STEM среда“ с договор №BG-RRP-1.015-1576-C01.Гости на официалното откриване бяха кметът на село Железница, г-н Младенов, родители, учители и ученици. Науката започва с един въпрос "Защо?". На този ден отваряме вратите на място, в което всяко "защо" ще намира своя отговор. Нашият STEM кабинет по природни науки е създаден, за да превърне ученето в преживяване, а знанието във вдъхновение.

На добър час! Нека това пространство бъде начало на много мечти, успехи и бъдещи открития!


array(0) { }
Този сайт използва бисквитки Политика за поверителност